Volné pracovní pozice

Jsme zde pro Vás již od roku 1996

Staňte se členem našeho týmu a pomozte nám udržet a dále rozvíjet silnou společnost, která je dlouhodobě lídrem na místním telekomunikačním trhu. Nepotřebujete cestovat a stěhovat se za prací do hlavního města. Možnost realizovat se a uspět ve Vašem oboru máte teď a tady s námi.

Aktuálně nabízíme tyto volné pracovní pozice:

Pracovník dohledového centra (pracoviště Náchod)

Hledáme zkušenou osobu a profesionála v IT oboru na pozici síťový administrátor/pracovník dohledového centra

Co budete dělat:

- spravovat páteřní infrastrukturu rozsáhlé internetové sítě
- analyzovat stav sítě a řešit události, ke kterým při provozu dojde
- konfigurovat a rozvíjet služby síťové infrastruktury

- diagnostikovat a řešit problémy zákazníků
- poskytovat podporu Vašim kolegům – technickým pracovníkům

Co k tomu potřebujete:

- minimálně SŠ vzdělání technického směru
- orientaci v budování datových sítí pro ISP
- alespoň základní znalost síťových vrstev L2 - L4
- znalost routovacích protokolů

- snahu se dále vzdělávat
- základní znalost anglického jazyka
- řidičský průkaz skupiny B

- bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)
- systematičnost, preciznost a spolehlivost
- metodičnost a schopnost vést dokumentaci
- vysoký pracovní výkon a odolnost proti stresu
- schopnost týmové spolupráce

Co bychom uvítali:

- praxi u ISP/TELCO (realizované síťové projekty, design sítě)
- znalost optických technologií, IPv6, VoIP, routingu
- orientaci v bezpečnosti datových sítí
- znalost dohledových systémů (LAN/WAN)

Co Vám za to nabídneme:

- variabilní pracovní náplň
- přístup k nejnovějším technologiím
- profesní růst dle Vašich schopností
- přátelské a otevřené prostředí
- transparentní odměňování dle výsledků firmy
- notebook, telefon i pro osobní účely

Skladník, logistik (pracoviště Náchod)

Hledáme na zkrácený nebo vedlejší pracovní poměr do týmu v Náchodě kolegu, který nám pomůže se zabezpečením logistiky

- zabezpečovat zásobování

- vést skladovou evidenci

- inventarizovat sklady

Co k tomu potřebujete

- SŠ vzdělání technického směru

- zkušenosti se skladovou evidencí

- systematičnost, samostatnost a spolehlivost

V případě zájmu o některou z uvedených pozic nám prosím zašlete Váš životopis s osobními informacemi, přehledem dosavadní praxe a termínem možného nástupu na e-mail: kariera@nsys.cz.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu dává odesílatel (uchazeč o zaměstnání) souhlas firmě N_SYS s.r.o. se sídlem Krásnohorské 1748, 547 01 Náchod, IČ: 25254405 k jejich zpracování dle zákona č. 101/2000 Sb. za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání a následnému uložení na dobu výběrového řízení, nejdéle však po dobu jednoho roku od jejich zaslání.

Chcete rychle zjistit jaký internet Vám můžeme nabídnout ve Vaší lokalitě?

Máte nějaký dotaz k nabízeným službám?

Zanechte nám Vaše telefonní číslo, a my se Vám ozveme.

Více informací