O pevné telefonní lince

Jsme zde pro Vás již od roku 1996

O pevné telefonní lince

 

Pevná linka VoIP

Popis služby

Telefonie VoIP (Voice over Internet Protocol) je technologie digitálního přenosu hlasu, která se začíná prosazovat na celém světě a postupně nahrazuje služby klasických telefonních operátorů. Jedná se o plnohodnotnou náhradu stávající telefonní linky. Pomocí VoIP volání můžete telefonovat úplně stejně jako s klasickým telefonem, na který jste zvyklí jen s jedním rozdílem, že je hlas přenášen přes síť Internet. Kvalita přenosu hlasu tím není nijak dotčena.
Jedná se o službu, která umožňuje telefonování prostřednictvím internetové sítě s vazbou na pobočkové telekomunikační ústředny. V praxi to znamená, že má klient své veřejné telefonní číslo (stejně jako u pevné linky), z něhož se dovolá na kterékoliv místo na světě, a to jak na pevné linky, tak samozřejmě i do mobilních sítí. Stejně tak se na toto veřejné telefonní číslo dovolá kdokoliv, prostřednictvím jakéhokoliv operátora v jakékoliv zemi. Klient tedy nepozná rozdíl oproti stávající telefonní lince dominantního operátora.
K dispozici máte on-line výpis hovorů a vyúčtování. Proč byste měli platit za informace o Vašich telefonních voláních? Prostřednictvím on-line výpisů máte neustálý a naprostý přehled o cenách a délkách hovorů, a to již několik sekund po zavěšení telefonního sluchátka. Tento systém Vám zajistí maximální kontrolu nad výdaji za Vaše telefonování. A to zcela zadarmo!

 

Přenositelnost stávajícího telefonního čísla k naší společnosti

 

Vaše současné pevné telefonní číslo můžete převést k naší společnosti a používat dál svoje současné číslo. Pro převedení čísla k naší společnosti je třeba vyplnit ZÁKAZNICKÝ AUTORIZAČNÍ FORMULÁŘ PRO SLUŽBU PŘENOSITELNOSTI ČÍSLA (NP CAF) a Ukončení smlouvy u současného poskytovatele a dokumenty zaslat na adresu naší pobočky v Náchodě. Přenos telefonního čísla je zpoplatněn částkou 908,- Kč včetně DPH za převod analogové linky a částkou 1876,- Kč včetně DPH za převod ISDN linky. Při přenesení čísla bude současně ukončen Váš smluvní vztah s Vaším současným operátorem. Nesmíte jej vypovědět samostatně, jinak by přenos nemohl proběhnout (smluvní vztah týkající se přenášeného čísla, ostatní jsou beze změny). Potřebné dokumenty naleznete na našich stránkách v sekci PODPORA.

 

Hlavní výhody VoIP

 • žádný měsíční paušál
 • platíte pouze to, co skutečně provoláte
 • stejná kvalita hovoru jako u klasické pevné linky
 • výhodné sazby hovorného do všech destinací
 • hovory v rámci sítě zdarma
 • on-line výpis hovorů
 • bez zřizovacího poplatku
 • nezávislost na pevné lince

 

Účtování a platby

Volání v rámci naší sítě N_SYS je bezplatné. Ceny za volání do pevných sítí v ČR začínají již od 0,18 Kč/min. Kompletní ceník naleznete zde. A že právě nevoláte? To nevadí, u nás neplatíte žádný měsíční paušál ale pouze to, co provoláte. V každém okamžiku máte přehled o uskutečněných hovorech a jejich výši díky on-line výpisům hovorů, které jsou k dispozici na našich internetových stránkách v klientské sekci. Do klientské sekce k detailnímu účtu má přístup každý náš zákazník přes uživatelské jméno a osobní heslo. Uživatelské jméno je generováno a zaznamenáno přímo do Smlouvy, heslo pak obdržíte s ohledem na bezpečnost společně s informací o aktivaci služby.

 

Poplatky za volání

Ceny VoIP hovorů

DestinaceVe špičce
(7:00-19:00 hod.)
Mimo špičku
(19:00-7:00 hod., So, Ne, svátky)
Linky v síti N_SYS zdarma zdarma
Pevné linky v ČR 0,66 s DPH 21% (0,55 bez DPH) 0,42 s DPH 21% (0,35 bez DPH)
Mobilní sítě v ČR 1,94 s DPH 21% (1,60 bez DPH) 1,94 s DPH 21% (1,60 bez DPH)
Mezinárodní hovory od 0,99 Kč /min. od 0,99 Kč /min.

 

 

 • V rámci ČR není rozlišováno místní a dálkové volání.
 • Volání v rámci ČR a mobilní sítě - minimální zpoplatněná délka hovoru 60 s, poté každých dalších 30 s
 • Mezinárodní hovory - minimální zpoplatněná délka hovoru 60 s, poté každých dalších 30 s
 • U každého tarifu lze provozovat max. 10 telefonních čísel s tím, že počet volných minut dle tarifu se vztahuje pouze na první zřízené telefonní číslo. Neprovolané minuty se nepřevádí.

Chcete rychle zjistit jaký internet Vám můžeme nabídnout ve Vaší lokalitě?

Máte nějaký dotaz k nabízeným službám?

Zanechte nám Vaše telefonní číslo, a my se Vám ozveme.

Tato webová stránka používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte.

Více informací