O společnosti

Jsme zde pro Vás již od roku 1996

O společnosti

 

Společnost N_SYS s.r.o. je předním poskytovatelem telekomunikačních služeb v Královehradeckém a Libereckém kraji. Své obchodní aktivity zahájila již v roce 1996. Společnost se v první fázi své působnosti zabývala prodejem a servisem výpočetní techniky, návrhy, realizací a správou domácích i firemních sítí. Díky dobré akviziční a strategické politice se rychle rozrostla. V současné době má společnost vlastní datovou síť s profesionálně vybudovanou strukturou, která uspokojí i ty nejnáročnější potřeby a požadavky zákazníků. Díky bohatým zkušenostem získaných stavbou a plynulým provozem jedné z největších sítí ve výše zmíněné lokalitě, se tým specialistů N_SYS s.r.o. věnuje nejen připojování domácích a firemních klientů, ale neustále je vynakládáno a investováno velké úsilí do modernizace technologií. V současné době, díky spolehlivosti a stabilitě, našich služeb využívá tisíce domácích zákazníků, stovky firem a institucí.

 

Profil páteřní sítě

 

Základem sítě jsou hraniční routery od společnosti CISCO, které jsou umístěny v datových centrech TTC Teleport DC1TTC Teleport DC2CE Colo Czech s.r.o.. Tato datová centra jsou vybavena plně redundantní napájecí i datovou technologií, která zaručuje vysokou dostupnost a spolehlivost našich služeb. V těchto datových centrech je naše síť propojena s českým internetem v rámci sdružení NIX.CZ kapacitou 10 Gbps,  PEERING.CZ 20Gbps, zahraniční konektivitou Level3 10 Gbps, Atrato 10Gbps, M247 10Gbps. Z důvodu plné redundance jsou z těchto datových center vedeny rovnocenné optické okruhy, jejichž počet je neustále navyšován. V těchto lokalitách přechází optická síť na radiovou síť, jejíž základními stavebními prvky jsou vysokokapacitní spoje Aviat Networks v licencovaných pásmech.  Volné pásmo 10GHz naše společnost postupně opouští z důvodu možného zarušení a tím snížení dostupnosti našich služeb.

Jsme zákazníky sdružení NIX.CZ, které sdružuje nejvýznamnější poskytovatele v České republice a členy mezinárodního centra RIPE NCC sídlícím v Holandsku. 

Chcete rychle zjistit jaký internet Vám můžeme nabídnout ve Vaší lokalitě?

Máte nějaký dotaz k nabízeným službám?

Zanechte nám Vaše telefonní číslo, a my se Vám ozveme.

Tato webová stránka používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte.

Více informací