Řešení pro firmy

Jsme zde pro Vás již od roku 1996

Řešení pro firmy

Máte svoje služby u konkurence? Nechte si připravit nabídku na míru.


 

 

Pro firmy, korporace a veřejnou správu zajišťujeme:

 

Telekomunikační služby ve vlastní síti

Vysokorychlostní připojení k internetu, firemní VPN, datové okruhy, L2, atd. na vlastní síti společnosti N_SYS s.r.o. – realizace optickou či metalickou trasou nebo rádiovými spoji ve vlastní datové síti.

  

Telekomunikační služby v pronajatých okruzích

Vysokorychlostní připojení k internetu, firemní VPN, datové okruhy, L2, atd. na pronajatých okruzích –  realizace optickou či metalickou trasou nebo rádiovými spoji v pronajatých okruzích po celém území republiky.

  

Pevná telefonní linka, VoIP

Pevná telefonní linka VoIP (Voice over Internet Protocol) je technologie digitálního přenosu hlasu, která se začíná prosazovat po celém světě a postupně nahrazuje služby klasických telefonních operátorů. Jedná se o plnohodnotnou náhradu stávající telefonní linky. Kvalita přenosu hlasu tím není nijak dotčena.
Jedná se o službu, která umožňuje telefonování prostřednictvím internetové sítě s vazbou na pobočkové telekomunikační ústředny. V praxi to znamená, že má klient své veřejné telefonní číslo (stejně jako u pevné linky), z něhož se dovolá na kterékoliv místo na světě, a to jak na pevné linky, tak i do mobilních sítí. Stejně tak se na toto veřejné telefonní číslo dovolá kdokoli, prostřednictvím jakéhokoli operátora v jakékoli zemi.
 

Virtuální pobočková ústředna – PBX

Služba je určena pro malé, střední i velké společnosti, kteté potřebují jednoduché řešení umožňující snížení nákladů na telekomunikační služby bez nutných investic do zařízení. Služba uživateli nabízí veškeré potřebné funkcionality pobočkových ústředen bez nutných investic a nákladů na jejich údržbu.

 

Záložní připojení

Pro případ výpadku Vaší hlavní konektivity Vám poskytneme záložní připojení, díky kterému Vám budeme garnatovat nejvyšší možnou dostupnost služeb. Samozřejmostí je koncové zařízení, které Vám bude v případě výpadku automaticky přepínat připojení na záložní linku.

 

Datacentrum

Nabízíme server hosting i housing v novém moderním datovém centru TTC Teleport DC2 v Praze. Datové centrum TTC DC2 je největším a nejmodernějším datovým centrem ve střední a východní Evropě. TTC DC2 posouvá standardy komerčních datových center svým vybavením, důkladným zabezpečením a unikátním přístupem k poskytovaným službám. V roce 2016 získalo certifikaci TIER III a splnilo tak náročné podmínky pro nejvyspělejší světová datová centra.

 

 

 Reference

         

                          
         

 

Chcete rychle zjistit jaký internet Vám můžeme nabídnout ve Vaší lokalitě?

Máte nějaký dotaz k nabízeným službám?

Zanechte nám Vaše telefonní číslo, a my se Vám ozveme.

Tato webová stránka používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte.

Více informací